POTISK REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ


Naše společnost nabízí firemní reklamní předměty a dárky všeho druhu pro Vaší firmu a společnost. Najdete u nás nejen klasický reklamní textil, propisky s potiskem, hrnky a mnoho dalších propagačních předmětů. Na všechny reklamní a propagační předměty zajišťujeme rovněž reklamní potisk. Většinu postupů jsme schopni realizovat ve vlastní tiskárně, zbylé pak ve spolupráci s dlouhodobými partnery.

Technologie potisku:
tamponový tisk a sítotisk / transferový tisk / ražba a laserové rytí / výšivka / digitální tisk / sublimační tisk


Tampontisk

Tampontiskem se potiskují v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty. Jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.


Sítotisk

Sítotisk je technologie potisku s největší tradicí. Je nepostradatelný, a to i v dnešní době, kdy si digitální technologie potisku, jak 3D předmětů, tak textilního zboží již vydobyla pevné postavení na poli potiskových technologií reklamních předmětů.


Transfer

Technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů na přírodní bázi i na syntetické tkaniny a jejich směsi.


Flock - Flex

Potisk je možné provádět na všechny textilní materiály (trička, čepice, batohy, vaky, tašky z netkaného materiálu atd.).


Potisk skla, keramiky, porcelánu - přímý tisk

Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Nejčastěji se používá pro potisk hrnků, popelníků, skleniček atd.


Potisk skla, keramiky, porcelánu - výpal

Výpal na sklo je vhodná technologie pro označení hrnků, sklenic, konviček, talířů a pod.


Ražba

Pro realizaci potisku touto technologií je potřeba vyrobit raznici z tepelně dobře vodivého materiálu ve tvaru motivu loga. Proto se používají raznice z mosazi.


Gravírování laserem

Laser neboli gravírování laserem je speciální technologie, která využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.


Sublimace

Technologie sublimačního tisku se již delší dobu používá specializovanými firmami pro výrobu sportovních dresů, vlajek, textilních transparentů, ...